Trener Personalny Wroclaw

Nazywam się Hubert Świątkowski, jestem trenerem przygotowania motoryczneo oraz trenerem prsonalnym we Wrocławiu. Uzyskałem tytuł magistra na wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Ze sportem jestem związany od ponad 10 lat, odbyłem szereg szkoleń międzynarodowych u najlepszych fachowców w swojej dziedzinie - Elite Performance Institute, Strength Coach Performance oraz HES Academy, dzięki najlepszym szkoleniom możesz mieć treningi dostosowane do Twoich potrzeb połączone z najlepszymi praktykami. 

DOŚWIADCZENIE TRENERSKIE

Specjalizuję się w treningach personalnych oraz treningach przygotowania motorycznego. Dzięki szkoleniom oraz praktyce trenerskiej potrafię dostosować zajęcia i cykl treningowy tak, aby założone przez Ciebie cele zostały osiągnięte. Podczas treningu szczegółowo opisuję i dbam o technikę wykonywania ćwiczeń - dla Twojego bezpieczeństwa, a co najważniejsze - Twojej świadomości, po co dane ćwiczenie jest wykonywane i jakie będą jego efekty. Treningi z przygotowania motorycznego oraz treningi presonalne prowadzę we Wrocławiu. 

TRENER PRZYGOTOWANIA MOTORYCZNEGO I TRENER PERSONALNY WE WROCŁAWIU

Wiedzę akademicką z zakresu anatomii, fizjologii wysiłków oraz biomechaniki ruchu człowieka łączę z wiedzą szkoleniową oraz praktyką trenerską, dzięki czemu otrzymasz kompletną propozycję treningową wraz z zauważalnymi efektami - zarówno przy redukcji tkanki tłuszczowej, zbudowania masy mięśniowej, zwiększenia siły, czy też poprawy zdolności motorycznych.

WIEDZA TRENERSKA I PRAKTYKA

Jako trener personalny oraz trener przygotowania motorycznego współpracowałem z:


 ♦   Kadrą Polski Juniorek w szermierce

 ♦   Piłkarzami Śląsk Wrocław S.A

 ♦   Piłkarzami Agencji Piłkarskiej WS Progres

 ♦   Amatorskimi Mistrzami Polski w koszykówce

 ♦   Uczestnikami Mistrzostw Świata i Europy w biegach z przeszkodami

 ♦   Mnóstwem osób, które postanowiły zmienić swój wygląd poprzez redukcję wagi, bądź zbudowanie masy mięśniowej, nauczyć się zdrowych nawyków, oraz poprawić ogólną sprawność fizyczną

W zakresie przygotowania motorycznego, techniki treningu siłowego, sposobów zwiększenia szybkości, siły oraz zwinności.

Z zawodowymi i amatorskimi sportowcami, z ludźmi, którzy szukają pomocy przy utracie wagi oraz zwiększenia masy mięśniowej. 

Sprawdź co dla Ciebie przygotowałem

EDUKUJĘ

WSPÓŁPRACUJĘ 

Wrócić do sprawności ruchowej po kontuzjach, zwalczyć nadwagę, zwiększyć świadomość własnego ciała oraz wypracować zdrowe nawyki.

POMAGAM

Zapisz się na treningi we Wrocławiu i poszerz swoją wiedzę w obszarach przygotowania motorycznego, zwiększania szybkości, zwinności i siły oraz techniki treningu siłowego.
Polepsz swoje wyniki z trenerem personalnym. Zapisz się na trening lub przygotowanie motoryczne i poczuj różnicę w dążeniu do wymarzonych efektów.
Jak schudnąć? Umów się na trening personalny we Wrocławiu i zrzuć zbędne kilogramy z pomocą trenera personalnego.

Trener przygotowania motorycznego i trener personalny we Wrocławiu - Hubert Świątkowski

Athletic Performance Wrocław Logo

Hubert Świątkowski    hubert@athleticperformance.pl    tel. 691 699 231